HAKKIMIZDA

Neden Biz

Homeland Properties Şti. Ltd. Nisan 2008 yılında kurulmuştur olup bugüne kadar tüm taahütlerini zamanında gerçekleştirdi. Şirketin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde İnşaat Encümenliği ve Müteahhitler birliği üyesidir. Şirket başarımız, bizim için görev değil, tutkudur düşüncesi ile her yeni projeye adım atmaktır. Bugüne kadar müşterilerimiz ve çalışanlarımız arasında oluşturulan saygı ve güvene dayalı ilişkimizi uzun dönemli sürdürmektir. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz, evini zamanında teslim edip, müşterilerimize tapu devrini gerçekleştirmektir.

felsefesi ile KKTC halkına hizmet etmekten onur ve gurur duymaktadır. Projelerine profosyonel açıdan bakan Homeland Properties Ltd kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı hedeflemektedir. Bünyesinde bulundurduğu uzman personelle inşaat sektörüne yenilikler getirmeyi amaçlayan Homeland Properties Ltd her türlü proje ve danışmanlık hizmeti vererek tam bir takım ruhu içinde olduğunu göstermektedir.

İlkeli hareket eden Homeland Properties Ltd halka hizmet etmenin eziyet değil meziyet olduğu inancıyla yoluna devam etmektedir. Bu niyetledir ki 4 senedir tamamladığı ve halen devam etmekte olan projeleriyle daha ayrıcalıklı bir yaşam keyfini hayal olmaktan çıkarıp gerçeğe dönüştürüyor. Siz yeter ki isteyin rüyalarınızı süsleyen o güzel konutlara oturma fırsatı bulacaksınız. Size sadece bir telefon ve internet kadar yakınız. Sakın Kaçırmayın…

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Home Land Cyprus